HZZH #18 - Kde se bere pocit, že je s námi něco špatně?

Holistické zprávy jsou zpět!
.
Včerejší úplněk ve mně otevřel téma, ke kterému se pořád vracím…

Téma vlastní hodnoty.
Sebedůvěry.
Sebelásky.
.
Dlouho jsem žila s pocitem, že je se mnou něco fundamentálně špatně. A tenhle tichý, hluboký vzorec ovlivňoval všechno – moje zdraví, vztah k tělu, emoce i to, jak jsem se ukazovala světu.

.

V tomhle videu sdílím osobní zamyšlení nad tím:

– odkud tenhle pocit může vznikat
– jak se nenápadně projevuje (perfekcionismus, přetvářka, pýcha i přehnaná skromnost)
– a proč je tak těžké vidět vlastní hodnotu

.

Možná se v tom taky poznáš.

.

.

🌿 CHCEŠ JÍT VÍC DO HLOUBKY? 🌿

.

👉 Podcast Místo pro duši
👉 Bonus podcast a studium

.

V holistickém studiu najdeš:

– archiv všech dosavadních kurzů
– hlubší videa k tématům
– bonus podcast s novými tématy
– knihovnu praxí a meditací
– pravidelné webináře

Previous

HZZH #19 - 10 pokusů a 1 písnička na houpačce 🎶

Next

SEBELASKAVOST 💚 Povídání a meditace na oslavu Saka Dawa